Hakkımızda

Entegre bina güvenlik ve kontrol sistemleri ilave olarak telekomünikasyon alanlarında hizmet vermek amacıyla 1994 yılında, İstanbul’da kurulmuş olan INTERCOM TELEKOMÜNİKASYON telekomünikasyon, yazılım, akıllı bina uygulamaları, taahhüt ve otomasyon güvenlik ,kamera kontrol sistemleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Özellikle zayıf akım teknolojileri konusundaki bilgi birikimini yeni nesil teknolojilerle birleştirerek müşterilerine en doğru ve en uygun çözümleri sunmayı hedef edinmiştir.

Mükemmeliyetçiliği iş adabında gelenekselleştiren şirketimiz, kusursuz proje yönetimi yaklaşımıyla girdiği tüm işleri zamanında, hedeflenen bütçe içerisinde ve beklenen faydayı sağlayacak şekilde tamamlamıştır.

Fikirlere farklılıklara çevreye saygıyı, bütünlük adına tutarlılığı ve etik olmayı, rekabetçiliği, takım çalışmanın önemini en önde tutan şirketimiz çalışmalarında verimliliği esas alarak çözüm ortağı olmayı esas edinmiştir.

 


Firmamız endüstriyel ,exproof (su,toz,nem,patlama tehlikesi,vandal saldırı,..)

risklerine önlem olarak üretilen telefonların türkiye satıcısı ve servisidir.

 

 

Grubumuzun e-ticaret  sitesidir,bilişim sektörünün seçikin ürünlerini firmamız garantisi 

ve güveni  indirimli,vadeli veya kredi kartınız ile satın alabilirsiniz.

 

 

Grubumuzun data ürünleri konusunda işbirliği ve genel dağıtıcılık yaptığı Fransa merkezli 25.000 üzerinde kurumsal müşteri potansiyeli olan innovatif bir firmadır,hergeçengün data ve bilişim dünyası için yeni çalışmalar içinde olan 3P grubu ile iş birliğimiz hızlı ve emin adımlarla devam edecektir.